FOCUS: Beauty and the Power w świecie transseksualizmu

Ewangelizacja poprzez osobowość. Bycie w pełni kobietą lub mężczyzną, w sposób który pociąga i inspiruje innych. Oto prawdziwa, Katolicka czyli Pełna odpowiedź na poszukiwanie tożsamości w kolejnych odmianach sztucznych „genderowych” pseudo-płci:

Beauty.  Piękno.

Jeżeli ktoś nie wie, co to jest FOCUS, powinien koniecznie więcej się o tym dowiedzieć. To Fellowship of Catholic University Students.  Jedni z najodważniejszych katolików na północnej półkuli. Ewangelizują na amerykańskich kampusach uniwersyteckich. Przebijają się przez mury PC (political correctness), przekraczają bagna NA (New Atheism) i morze 45 tysięcy amerykańskich chrześciańskich denominacji… Ostatnio stawiają również czoła  szaleństwo transeksualizmu.   Jednym ze środków ich oddziaływania jest ich osobowość ukształtowana przez wiarę, zawierzenie Bogu  i  życie sakramentalne. Nie ma to nic wspólnego z polowaniem na nowych wyznawców. Raczej – z pociąganiem do Źródła, z którego woda naprawę zaspokaja pragnienia.

Beauty

Jednym z ich charyzmatów jest Ewangelizacja przez piękno. Na stronie FOCUS-a można znaleźć motto ze św. Augustyna, cytowanego przez Jana Pawła II:

“Beautiful is God, the Word with God…He is beautiful in heaven, beautiful on earth; beautiful in the womb, beautiful in His parents’ arms, beautiful in His miracles, beautiful in His sufferings; beautiful in inviting to life, beautiful in not worrying about death, beautiful in giving up His life and beautiful in taking it up again; He is beautiful on the Cross, beautiful in the tomb, beautiful in heaven.”

Power. Moc.

A poza tym – jeden obrazek z corocznej konferencji FOCUS Mission Communications. Występuje na niej Chris Stefanick, którego Abp. Charles J. Chaput nazwał: „one of the most engaging young defenders of the Christian faith on the scene today.” Prowadzi stronę http://reallifecatholic.com/. I tak mówi:

To też jest pełnia. Spełniony Mężczyzna.

Power and the Beauty.

Fearless Fullness.

FOCUS.

Catholic.

 

Dodaj komentarz