Modlimy się za Kościół Powszechny. Adoptujmy Kardynałów!

W miarę jak przybliża się moment wyboru nowego papieża, musimy coraz goręcej modlić się o wielkie natchnienie Ducha Świętego dla ks. Kardynałów, którzy już niemal wszyscy zebrali się w Rzymie.  Gorąco zachęcamy do włączenia się w akcję „Adoptujmy Kardynałów”.

 

 

Po wpisaniu swojego imienia i nazwiska oraz e-maila do formularza, otrzymujemy informację, za kogo mamy sie modlić, pościć i ofiarowywać jałmużnę.

Wspierajmy naszych pasterzy siłą naszej wiary i pomóżmy im dźwigać ciężar tych dni (Gal 6, 2). Poprzez nasze modlitwy i posty możemy stać się podobni do Mojżesza i jego uczniów, którzy swoją modlitwą wyprosili siłę i Bożą opiekę dla Izraelitów (Wj 17, 8-15).
Podobni Apostołom i Maryi w dniu Pięćdziesiątnicy, chcemy prosić Ducha Świętego (Dz 1,14), aby kardynałowie czynem, myślą i słowem wypełniali Bożą wolę. Wierzymy, że mądry i przepełniony miłosierdziem Boży plan zostanie wcielony za ich pośrednictwem.

Ufamy, że Bóg znajduje radość w naszej modlitwie i każdej osobie, która się w nią włączy oraz że nasza modlitwa zostanie przez Niego wysłuchana. (Mt 18, 19f).

PM

 

 

 

Dodaj komentarz